نام : سنگ تراورتن در شیراز
قیمت : تماس بگیرید

شهر شیراز به عنوان یکی از کلانشهرهای ایران به شمار می‌آید که با توجه موقعیت توریستی و همچنین صنعتی، موجب شده تا از تراکم جمعیتی بالایی برخوردار باشد و به نسبت ساخت و ساز نیز در این شهر از رونق بالایی برخوردار می‌باشد. در این بخش می‌خواهیم به بررسی سنگ تراورتن در شیراز بپردازیم. سنگ ساختمانی به عنوان یکی از متریال‌های اصلی جهت استفاده در ساخت و ساز در شیراز می‌باشد و از ان بیشتر در نمای بسرون ساختمان مورد استفاده قرار می‌گیرد. در بین انواع سنگ‌های تراورتن موجود در بازار می‌توان به سنگ‌های تراورتن عباس آباد و تراورتن حاجی اباد اشاره کرد که هر کدام به نوعی به عنوان سنگ‌های برند ایران به شمار می‌آیند.

خرید و فروش تراورتن در شیراز از طریق انبار و سنگفروشی در شیراز صورت می‌گیرد و البته می‌توان در این بین به تعداد اندکی از کارخانه سنگبری در شیراز نیز اشاره کرد. عاملی که موجب شده تا این نوع سنگ از محبوبیت بالایی جهت استفاده در نمای بیرون ساختمان برخوردار شود را می‌توان در خصوصیات ذاتی ان از قبیل مقاومت و دوام و همچنین سازگاری با شرایط آب و هوایی اشاره کرد.

قیمت تراورتن در شیراز

از عوامل تاثیر گذار بر قیمت تراورتن در شیراز علاوه بر ابعاد ، ضخامت و سورت بندی و همچنین معدن ، می‌توان فاصله مکانی آن از اصفهان را نیز بر قیمت ان تاثیر گذار دانست. شما می‌توانید جهت دریافت قیمت ان با کارشناسان ما در تماس باشید و در صورت داشتن هر گونه سوال ، پرسش خود را در بخش ارسال نظر برای ما ارسال کنید.

سنگ تراورتن در شیراز
تماس بگیرید