نام : سنگ تراورتن در قم
قیمت : تماس بگیرید

در این بخش قصد داریم به بررسی سنگ تراورتن در قم بپردازیم. شهر قم به عنوان یکی دیگر از کلان شهرهای ایران به شمار می‌آید و با توجه به نزدیکی آن به شهر تهران و همچنین صنعتی و مذهبی بودن ، موجب شده تا از تراکم جمعیت به نسب بالایی برخوردار باشد و به موازات آن نیز رشد صنعت ساخت و ساز در این شهر به نسبت از آمار بالایی برخوردار باشد . 

سنگ ساختمانی به عنوان یکی از متریال‌های اصلی جهت استفاده در ساخت و ساز‌های این شهر به شمار می‌آید و استفاده از سنگ تراورتن جهت استفاده در نمای بیرونی ساختمان از رشد بالایی برخوردار گردیده و دلیل را می‌توان در خصوصیات ذاتی یافت که در این سنگ وجود دارد و مهترین مورد را می‌توان در مقاومت و دوام آن در برابر انواع شرایط آب و هوایی به مشار اورد. 

قیمت تراورتن در قم به پارامترهای متنوعی بستگی دارد که در این بین می‌توان به رنگ ، ابعاد ، ضخامت و همچنین نوع معادن آن اشاره کرد که هرکدام به صورت مستقیم بر روی قیمت تاثیر گذار می‌باشند البته با توجه به عمده تولید این نوع سنگ در اصفهان تا حدودی می‌توان فاصله مکانی را نیز بر قیمت ان تاثیر گذار دانست.

تراورتن از تنوع رنگ بالایی برخوردار می‌باشد و انواع تراورتنی که در قم مورد استفاده قرار می‌گیرد می‌توان به انواع رنگ کرم ، سفید ، سیلور و شکلاتی اشاره کرد و همچنین از نظر برند نیز می‌توان تراورتن حاجی آباد را نام برد. تراورتن در قم از طریق انبارهای سنگ و همچنین سنگفروشی و کارخانه سنگ در قم صورت می‌گیرد. شما می‌توانید جهت دریافت لیست قیمت آن با ما در تماس باشید.

سنگ تراورتن در قم
تماس بگیرید