نام : سنگ تراورتن در مشهد
قیمت : تماس بگیرید

مشهد به عنوان پایتخت مذهبی ایران و به عنوان یکی از بزرگترین شهرهای ایران از نظر جمعیت و با توجه به این که صنایع  بی شماری در این استان در حال فعالیت می باشند، به نسبت از تراکم جمعیت بالایی برخوردار بوده که این مورد موجب شده تا از ساخت و ساز نیز به مراتب در مقیاس بالایی صورت گیرد. معماران و طراحان در این شهر ، از سنگ تراورتن به عنوان یکی از متریال های پرکاربرد در طراحی های خود مورد استفاده قرار می دهند که موجب شده تا سنگ تراورتن در مشهد از تقاضای بالایی برخوردار باشد. یکی از سنگ های تراورتنی که در این مجموعه مورد فرآوری قرار می گیرد، تراورتن حاجی آباد می باشد و ما آمادگی داریم با توجه به نیاز بازار بدون واسطه و به صورت مستقیم این محصول را در اختیار مصرف کننده نهایی قرار دهیم.

خرید وفروش سنگ تراورتن در مشهد

یکی از چالش های پیش روی خریداران سنگ در این استان، خرید وفروش سنگ تراورتن در مشهد می باشد که به صورت عمده توسط انبارها و بازار فروش سنگ در مشهد صورت می گیرد. البته می توان به تعداد اندک کارخانه سنگبری در مشهد اشاره کرد که از این تعداد، اندکی به تولید و فرآوری سنگ تراورتن در این استان می پردازند و به صورت عمدن سنگ تراورتن مورد نیاز خود را از استان اصفهان تهیه می کنند.

قیمت سنگ تراورتن در مشهد

عوامل و متغیرهای بی شماری بر روی قیمت سنگ تراورتن در مشهد تاثیر گذار می باشند که عاوه بر پارامترهایی چون نوع ، جنسیت ، ابعاد ، ضخامت و رنگ می توان فاصله مکانی از استان اصفهان را نیز بر روی قیمت تمام شده آن تاثیر گذار دانست. از عمده سنگ های تراورتنی که از بیشترین کاربرد در این شهر برخوردار می باشند می توان به انواع تراورتن کرم ، سیلور ، شکلاتی و ... اشاره کرد که از مطرح ترین این برندها می توان نام های تراورتن حاجی آباد و عباس آباد را نام برد. جهت دریافت اطلاعات بیشتر در مورد انواع سنگ تراورتن در مشهد با ما در تماس باشد.

سنگ تراورتن در مشهد
تماس بگیرید