قیمت عمده سنگ تراورتن

یکی از اصطلاحاتی که همواره در بین انبارداران سنگ تراورتن مطرح بوده ، قیمت عمده سنگ تراورتن است و این که آیا عمده خریداری کردن بر روی قیمت تاثیرگذار می‌باشد . باید در پاسخ به این نکته اشاره کرد که در بعضی از سنگ‌های تراورتن تاثیر مثبت و در بعضی از آن تاثیر معکوس دارد . یعنی می‌تواند شیب قیمت را صعودی و یا نزولی کند . برای مثال اگر شما قصد خرید متراژ بالای سنگ سفید تراورتن ممتاز را دارید این مورد بر قیمت خرید آن روند صعودی خواهد گذاشت و برعکس آن شما قصد خرید متراژ بالایی سنگ تراورتن بژ دارید این مورد موجب شیب کاهشی قیمت برای شما خواهد داشت .

ادامه مطلب

سنگ نما کرم

همواره این سئوال برای بسیاری از خریداران سنگ‌های ساختمانی مطرح است که چه سنگی برای نمای  ساختمان مناسب است ؟ و این که برای انتخاب سنگ نمای مناسب باید سنگ مورد نظر دارای چه مشخصاتی باشد و سئوالاتی مشابه آن که همواره برای طراحان و خریداران سنگ‌های ساختمانی مطرح می‌باشد . یکی از پارامترهای اساسی در انتخاب سنگ مناسب را می‌توان در بازه رنگ طراحی شده جستجو کرد .

ادامه مطلب

حراج سنگ تراورتن

سنگ تراورتن در این سال ها از محبوبیت بالایی در بین طراحان و معماران ساختمانی برخوردار گردیده و از آن به صورت عمده در نمای بیرون ساختمان مورد استفاده قرار می گیرد . یکی از دلایلی که موجب شده تا به گزینه اصلی جهت نصب در نمای بیرون ساختمان گردد را می توان به وجود حفره هایی بر سطح آن دانست که همین عوامل موجب شده تا ملات به خوبی جذب گردد و از چسبندگی بالایی برخوردار گردد . سنگ های تراورتن دارای تنوع رنگ و معادن بالایی می باشند و ایران از بیشترین معادن سنگ تراورتن برخوردار می باشد .

ادامه مطلب

لیست قیمت انواع سنگ تراورتن

قیمت گذاری سنگ تراورتن به عنوان یک معیار ارزیابی برای مقایسه انواع سنگ تراورتن می‌باشد و باتوجه به معیارها و پارامترهایی که برای این مورد تعریف شده این نوع قیمت گذاری مدام در حال تغییر است . و نیاز است تا جهت دریافت لیست قیمت انواع سنگ تراورتن با تولیدکنندگان به صورت مداوم در تماس باشید .

پارامترهایی که می‌توان جهت قیمت گذاری سنگ تراورتن تعریف کرد و به صورت کلی عبارت اند از :

ادامه مطلب

آشنایی با انواع سنگ تراورتن کرم

سنگ‌های تراورتن از تنوع بالایی برخوردار می‌باشد و همچنین از خصوصیات ذاتی کاربردی بالایی برخوردار می‌باشد که در این بین می‌توان به وجود حفره‌های سطح سنگ اشاره کرد که موجب شده تا ملات پذیری بالایی داشته باشد و از چسبندگی فوق العاده ای برخوردار گردد و همچنین یکی دیگر از خصوصیات آن مرتبط با تنوع  رنگ آن می‌باشد . در این بخش به رنگ کرم آن می‌پردازیم و در ادامه می‌توانید آشنایی با انواع سنگ تراورتن کرم را درک کنید .

ادامه مطلب

فروش انواع سنگ تراورتن در اصفهان

سنگ‌های تراورتن به عنوان یکی از سنگ‌های طبیعی به شمار می‌آیند که از تنوع بالایی در رنگ‌های مختلف برخوردار بوده و به عنوان یکی پرکاربردترین سنگ‌های ساختمانی به شمار می‌آید . جنسیت این نوع سنگ موجب شده تا عایق خوبی در برابر گرما و سرما باشد و جذب ملات آن فوق العاده است که موجب شده تا از آن در ارتفاع‌های بالا مورد استفاده قرار گیرد . اگر شما ساکن و فعال در زمینه صنعت ساختمان سازی می‌باشید و به دنبال سنگ تراورتن هستید می‌توانید در استان اصفهان به دنبال این محصول باشید .

ادامه مطلب
تماس بگیرید