سنگ نما کرم

سنگ نما کرم

همواره این سئوال برای بسیاری از خریداران سنگ‌های ساختمانی مطرح است که چه سنگی برای نمای  ساختمان مناسب است ؟ و این که برای انتخاب سنگ نمای مناسب باید سنگ مورد نظر دارای چه مشخصاتی باشد و سئوالاتی مشابه آن که همواره برای طراحان و خریداران سنگ‌های ساختمانی مطرح می‌باشد . یکی از پارامترهای اساسی در انتخاب سنگ مناسب را می‌توان در بازه رنگ طراحی شده جستجو کرد .
 برای نمونه نمایی با رنگ کرم به سنگ کرم نیاز دارد و به نوعی به آن سنگ نما کرم نیز گفته می‌شود . دوم این که شما قصد دارید سنگ مورد نظر را در چه بخشی از ساختمان مورد استفاده قرار دهید . برای مثال اگر شما به دنبال استفاده از سنگ جهت پوشش نمای بیرون ساختمان خود می‌باشید از سنگ‌های تراورتن باید استفاده کنید و باتوجه به این که نمای شما دارای بازه رنگ کرم است حال سنگ‌های تراورتن کرم به عنوان گزینه اصلی جهت خریداری می‌باشد . 
سنگ‌های تراورتن کرم متعددی در ایران وجود دارد و ایران را می‌توان به عنوان قطب معادن سنگ تراورتن کرم جهان به شمار آورد . از جمله سنگ‌های تراورتن مطرح می‌توان به تراورتن حاجی آّباد ، آتشکوه ، دره بخاری و... اشاره کرد که هرکدام براساس خصوصیات ذاتی خود در موارد مخصوص به خود مورد استفاده قرار می‌گیرند . 
سنگبری الماس واقع در شهرک صنعتی رضوانشهر اصفهان به تولید و فرآوری انواع سنگ تراورتن حاجی آباد می‌پردازد و این واحد آمادگی خدمات رسانی در زمینه مشاوره خرید و فروش انواع سنگ نما کرم در شهرهای اصفهان ، تهران ، شیراز و سایر شهرهای ایران را دارا می‌باشد . جهت دریافت اطلاعات بیشتر در مورد قیمت انواع سنگ نما کرم باما در تماس باشید .
 

ارسال نظر
تماس بگیرید