فروش انواع سنگ تراورتن در اصفهان

فروش انواع سنگ تراورتن در اصفهان

فروش انواع سنگ تراورتن در اصفهان

سنگ‌های تراورتن به عنوان یکی از سنگ‌های طبیعی به شمار می‌آیند که از تنوع بالایی در رنگ‌های مختلف برخوردار بوده و به عنوان یکی پرکاربردترین سنگ‌های ساختمانی به شمار می‌آید . جنسیت این نوع سنگ موجب شده تا عایق خوبی در برابر گرما و سرما باشد و جذب ملات آن فوق العاده است که موجب شده تا از آن در ارتفاع‌های بالا مورد استفاده قرار گیرد . اگر شما ساکن و فعال در زمینه صنعت ساختمان سازی می‌باشید و به دنبال سنگ تراورتن هستید می‌توانید در استان اصفهان به دنبال این محصول باشید . فروش انواع سنگ تراورتن در اصفهان ، بازارها و شهرک‌های صنعتی مختلفی صورت می‌گیرد .

 

قیمت گذاری این سنگ به پارامترهایی متنوعی بستگی دارد که در این بین می‌توان به درجه و کیفیت فرآوری آن اشاره داشت و همچنین عامل تاثیر گذار بعدی بر روی قیمت بازه رنگ آن می‌باشد . یکی از شهرک‌های صنعتی فعال در زمینه تولید انواع سنگ تراورتن ، شهرک صنعتی رضوانشهر می‌باشد که در 50 کیلومتری استان اصفهان واقع شده  و این سنگبری الماس یکی از بزرگترین تولیدکنندگان سنگ تراورتن حاجی آباد در این شهرک می‌باشد که به تولید و فرآوری سنگ تراورتن کرم بی موج و موج دار می‌پردازد .

باتوجه به اینکه سنگ‌های تراورتن به عنوان یکی از مهمترین عوامل تاثیرگذار در نمای ظاهری ساختمان می‌باشند و به عنوان مهمترین مصالح ساختمانی می‌باشند همواره انتخاب مناسبت‌ترین نوع سنگ تراورتن به عنوان اصلی‌ترین چالش برای خریداران سنگ‌های ساختمانی است که جهت مشاوره قبل از خرید می‌توانید باما در تماس باشید .

ارسال نظر
تماس بگیرید