سنگ تراورتن حاجی آباد چیست

سنگ تراورتن حاجی آباد چیست

 

سنگ تراورتن حاجی آباد چیست
سنگ تراورتن به عنوان یکی از برندهای برتر سنگ ساختمانی از خانواده سنگ‌های تراورتن در ایران و جهان شناخته می‌شود.فراوری تراورتن حاجی آباد به صورت گسترده در بیشتر مناطق صنعتی ایران صورت می‌پذیرد. سنگ تراورتن حاجی آباد دارای سورت‌های متنوعی در بازار می‌باشد که یکی از پرکاربردترین سورت‌های تراورتن حاجی آباد ابروبادی است و دیگر سورت‌های آن می‌توان به تراورتن کرم حاجی آباد و همچنین سفید حاجی آباد اشاره کرد.
از نظر رنگی همانطور که شرح داده شد از رنگ‌های تیره که به آن بژ گفته می‌شود شروع و به کرم و کرم روشن و در نهایت به رنگ سفید ختم می‌شود. معادن سنگ حاجی آباد در شهرستان محلات واقع شده است. از مصارف پر کاربد آن می‌توان بیشتر برای نماهای رومی و کلاسیک اشاره کرد و به دلیل یکدست بودن طرح و رنگ آن بیشتر به صورت یکدست در نمای ساختمان مورد استفاده قرار می‌گیرد.
سنگ تراورتن حاجی آباد یکی از سنگ‌های مناسب برای نمای داخل و نمای بیرون ساختمان می‌باشد و این سنگ از قدیم تا به امروز به صورت گسترده در نمای ساختمان مورد استفاده قرار گرفته است. این سنگ به دلیل دارای جنسیت تراورتن به عنوان یمی از بهترین گزینه‌ها برای کاربرد در نمای بیرون ساختمان می‌باشد و باید توجه داشت جهت طراحی نماهای کرم ، روشن و ابروبادی مورد استفاده قرار می‌گیرد.
جهت دریافت اطلاعات بیشتر و همچنین آشنایی با محصولات ما می‌توانید با شماره تلفن  ما در تماس باشید.

 

ارسال نظر
تماس بگیرید