سنگ ساختمانی در دکوراسیون داخلی ساختمان

در یک خانه که با المان‌های درخشنده سفید، شیشه ای و استیل شخصیت یافته است که تمامی این المان‌ها بسیار مدرن هستند، یک نا تجانسی قدیمی در مرکز خانه، یک دیوار ساختاری که مماس با راه پله‌ها ساخته شده است، ظاهر بسیار مخوفی ایجاد نموده و دستان را همانند چشمان دعوت به جستجو و کنکاش می‌کند.

ادامه مطلب

سنگ ساختمانی در معماری مدرن

دوام و استحکام بالای سنگ طبیعی، باعث شده تا در آب و هوای مختلف قابل اعتماد بوده و استحکام فشاری آن بتواند وزن‌های بسیار زیاد را تحمل کند و به صورت عادی مانند یک عایق گرمایی برای ساختمان‌های دوست دار محیط زیست عمل می‌کند، سنگ طبیعی هنگامی که دمای محیط بالا می‌رود خنک می‌ماند و همچنین می‌تواند گرما را در خود ذخیره و به مرور باز نشر کند. حال با این مقدمه فیلمی از دکوراسیون‌های داخلی طراحی شده با سنگ را مشاهده خواهیم کرد و در ادامه به بررسی وتحلیل  هفت ایده الهام بخش در استفاده از سنگ طبیعی می‌پردازیم.

ادامه مطلب

سنگ مناسب برای نمای ساختمان

سنگ تراورتن با توجه به تنوع زیاد رنگ و طرحی که دارد توانسته جایگاه ویژه ای در بین انواع سنگ‌های نما به خود اختصاص دهد و با توجه به آیتم هزینه میتوان گفت بهترین گزینه برای انتخاب سنگ نما، سنگ تراورتن می‌باشد زیرا در مقایسه با سنگ سنداستون دارای استحکام بیشتر و در مقایسه با سنگ گرانیت دارای قیمتی ارزانتر می‌باشد .

ادامه مطلب
تماس بگیرید