نمای ساختمان رومی با سنگ ساختمانی

طراحی نمای ساختمان همواره به عنوان یکی از سخترین بخش‌های ساخت و ساز یک واحد مسکونی می‌باشد. حال اگر شما نیز به دنبال انمای رومی با سنگ ساختمانی باشید کمی این انتخاب سختر هم خواهد شد. نماهای رومی اصولا با بازه رنگی کرم و کرم روشن که مایل به سفید است در بازار شناخته شده است.

ادامه مطلب

عوامل موثر در انتخاب سنگ تراورتن حاجی آباد

شما اگر از آن دسته مشتریانی هستید که برایتان ماندگاری سنگ انتخابی از اهمیت بالایی برخوردار می‌باشد باید به این نکته اشاره کرد که در انتخاب سنگ به موارد زیر باید توجه داشته باشید. سنگ تراورتن حاجی آباد در انتخاب ، علاوه بر رنگ به خصوصیات دیگری نیز بستگی دارد که به آن‌ها اشاره خواهیم کرد.

ادامه مطلب

سنگ نمای ساختمان یک طبقه

سنگ نمای ساختمان یک طبقه به عنوان یکی از چالش‌های پیش روی طراحان و معماران ساختمان می‌باشد. البته شایان به ذکر است که چالش اصلی در انتخاب سنگ نمای ساختمان یک طبقه بیشتر با خود پیمانکار می‌باشد. چون در ساختمان‌های یک طبقه آن‌ها بیشتر درگیر ساخت و ساز می‌باشند تا سازندگان بزرگ برای ساختمان سازی و انتخاب سنگ نمای آن  ، به همین دلیل سنگبری الماس به شما پیشنهاد می‌کن

ادامه مطلب

کاربرد سنگ تراورتن حاجی آباد

کاربرد سنگ تراورتن حاجی آباد با توجه به نوع جنسیت آن ، مورد استفاده برای نمای بیرون ساختمانی می‌باشد ، اما این محصول را جهت قسمت‌های داخلی ساختمان نیز استفاده می‌کنند. سنگ تراورتن حاجی آباد را می‌توان بیشتر به صورت تراورتن حاجی آباد بی موج در بازار یافت . که یکی از کاربردهای این نوع سنگ در نماهای رومی مورد استفاده قرار می‌گیرد.

ادامه مطلب

سنگ تراورتن حاجی آباد چیست

سنگ تراورتن حاجی آباد چیست
سنگ تراورتن به عنوان یکی از برندهای برتر سنگ ساختمانی از خانواده سنگ‌های تراورتن در ایران و جهان شناخته می‌شود.فراوری تراورتن حاجی آباد به صورت گسترده در بیشتر مناطق صنعتی ایران صورت می‌پذیرد. سنگ تراورتن حاجی آباد دارای سورت‌های متنوعی در بازار می‌باشد که یکی از پرکاربردترین سورت‌های تراورتن حاجی آباد ابروبادی است و دیگر سورت‌های آن می‌توان به تراورتن کرم حاجی آباد و همچنین سفید حاجی آباد اشاره کرد.

ادامه مطلب

کاربرد سنگ ساختمانی در حمام

روش‌های متعددی برای آراستن حمام وجود دارد اما کار مشکل، انتخاب تنها یکی از این روش‌هاست.  اگر ایده شما شامل افزودن خرده ریز و وسایل تزئینی است، حتماً قبل از قرار دادن تمام اقلام مورد نظرتان در حمام و یا سرویس بهداشتی، به تناسب و ترکیب آنها در کنار یکدیگر فکر کنید. ممکن است افزودن یک عنصر تزئینی از نظر شما بسیار عالی باشد، اما تناسب این شیء با مابقی وسایل حمام مانند آینه، قفسه داروها و…تناسبی نداشته باشد.

ادامه مطلب
تماس بگیرید