دریافت مشاوره جهت انتخاب سنگ ساختمانی 0913-044-0913

تراورتن حاجی آباد سفید

تراورتن حاجی آباد سفید یکی دیگر از سورت سنگ حاجی آباد می‌باشد که به عنوان محبوب‌ترین و برند‌ترین سنگ تراورتن برای نماهای شیک مورد استفاده می‌باشد. برش تراورتن حاجی آباد سفید بیشتر به صورت بی موج می‌باشدو از مزایای برش به این سبک می‌توان به یکدست بودن آن اشاره کرد.
 

تراورتن حاجی آباد سفید


تراورتن حاجی آباد سفید بیشتر در سایز 40 طولی در بازار یافت می‌شود و ابعاد دیگر مانند اسلب را نمی‌توان در متراژ بالا یافت و بیشتر رنگ‌های سبک کرم آن می‌باشد که در ابعاد اسلب می‌توان تهیه کرد. معدن تراورتن حاجی آباد سفید در شهرستان محلات واقع شده است . بلوک‌های سنگ به صورت باز و با استفاده از سیستم برش الماس استخراج می‌شود.  به دلیل خصوصیت‌های خود سنگ تراورتن و همچنین  سنگ تراورتن حاجی آباد سفید چون روشنی و سفید بودن و استحکام بالا موجب شده تا استقبال بالایی از آن در بازار‌های داخلی و همچنین به صورت انبوه در بازار‌های خارجی شده که بیشتر به صورت خام و به صورت مستقیم از معادن صادر می‌شود.
سنگ تراورتن حاجی آباد سفید همچنین قابلیت شستشو بالایی دارد و خود موجب شده تا در مکان‌های که از رفت و آمد‌های بالا و یا شهرهایی که از آلودگی شدیدی برخوردار می‌باشند این سنگ به عنوان یکی از گزینه‌های اصلی مطرح شود. می‌توان این نکته را نیز ذکر کرد که محصولات مشابه تراورتن حاجی آباد سفید در بازار یافت می‌شود که از نظر قیمتی حدود 40 درصد قیمت کمتری نسبت به آن دارند و به همین نسبت به تناسب از نظر کیفیت هم این معادله را می‌توان بیان کرد.
برای دریافت لیست قیمت تراورتن حاجی آباد سفید می‌توانی با شماره تلفن 09133333423 در تماس باشید و ما به شما پیشنهاد می‌کنیم که از محصولات ما در بخش منو سایت و دسته سنگ مربوطه بازدید کنید . منتظر نظرات و انتقادات شما هستیم و ما را در تولیدی با کیفیت بالاتر راهنمایی کنید. هدف ما جلب رضایت مشتری است.
 

تراورتن حاجی آباد سفید


تراورتن حاجی آباد سفید
تراورتن حاجی آباد سفید
تراورتن سفید حاجی آباد
تراورتن سفید حاجی آباد
تراورتن حاجی آباد سفید 1
تراورتن حاجی آباد سفید 1
تراورتن سفید حاجی آباد 1
تراورتن سفید حاجی آباد 1
تراورتن حاجی آباد سفید 2
تراورتن حاجی آباد سفید 2
تماس بگیرید