دریافت مشاوره جهت انتخاب سنگ ساختمانی 0913-044-0913

تراورتن حاجی آباد کرم

تراورتن حاجی آباد کرم به دلیل داشتن رنگ کرم و مرغوبیت بالا جزو پرفروش‌ترین سنگ‌های تراورتن حاجی آباد می‌باشد. از معایب سنگ تراورتن حاجی آباد کرم می‌توان به تنوع سورتی آن و درجه بندی آن به همین دلیل به صورت کد انجام می‌گیرد. تراورتن حاجی آباد کرم به سنگی اطلاق می‌شود که کرم و مایل به کرم استخوانی و بدون هاله می‌باشد. قیمت سنگ تراورتن حاجی آباد کرم بستگی به رنگ و درجه سنگ دارد و به هر انداز این کرم بودن یکدست باشد قیمت آن بالاتر است. درجات پایین تراورتن حاجی آباد کرم برای مصارف درپوش ، جدول سنگی و کاربردهای دیگر مورد استفاده قرار می‌گیرد. معادن آن در استان مرکز قرار گرفته است.
 

تراورتن حاجی آباد کرم


تراورتن حاجی آباد کرم از خانواده سنگ‌های تراورتن می‌باشد. تراکم و تخلل این گونه سنگ‌ها متفاوت می‌باشد که وجود این تخلل‌ها خود موجب مزیت هایی شده است. تراورتن حاجی آباد کرم به عنوان یکی از سنگ‌های مطرح با تخلل کمتر مطرح می‌باشد. با توجه به این که جنسیت آن از تنوع تراورتن می‌باشد ، موجب شده تا این سنگ مناسب انواع ساختمان‌ها باشد . جنس سنگ‌های تراورتن از خاک رس است که بر اثر حرارت بالا داخل زمین فشرده و با چسبندگی به همدیگر به شکلی در آمده که امروز مشاهده می‌کنیم. تراورتن حاجی آباد کرم مزیت اصلی آن به دلیل داشتن تخلل موجب شده تا سیمان و مواد چسبنده به راحتی به داخل آنها نفوذ کرده و خود موجب شده یکی از پر مصرف‌ترین سنگ‌های ساختمانی در کاربرد در نمای بیرون ساختمان مطرح شود. و باید توجه داشت که در ساختمان‌های با ارتفاع بالا این قضیه اثبات شده که باید از سنگ تراورتن استفاده کرد تا از نما جدا نشده و موجب تلفات نگردد.
خصوصیت دیگر تراورتن حاجی آباد کرم وزن سبک آن می‌باشد که با توجه به نیاز امروزی سبک بودن ساختمان‌ها خود دلیلی بر پر مصرف بودن این نوع سنگ در نمای ساختمان گردیده است. سنگ تراورتن حاجی آباد کرم در برابر سرما و گرما شدید کاملا مقاوم می‌باشد.
و در پایان می‌توان ویژگی‌های نام برده به صورت زیر بیان کرد که سنگ تراورتن حاجی آباد کرم دارای رنگ یکنواخت می‌باشد و همچنین دارای کیفیت بالا و شاخص‌ترین خصوصیت دیگر آن ساب پذیری بالا می‌توان اشاره کرد. و با توجه به توضیحات بالا سنگ حاجی آباد مناسب برای نمای بیرون و همچنین نمای کلاسیک ، نما ساده ، نما حجمی و نماهای هنری می‌باشد.
نتیجه گیری :
سنگ تراورتن حاجی آباد کرم سنگی یکدست و اگر به دنبال سنگی می‌باشید که تا سالیان زیاد برای شما ماندگار باشد می‌توانید از این سنگ استفاده کنید . این سنگ بهترین گزینه پیش روی شما برای کاربرد در نمای بیرون ساختمان می‌باشد.
 شما می‌توانی برای دریافت لیست قیمت با شماره تلفن 09133333243 در تماس باشید و برای مشاهده سایر تولیدات ما از بخش منو سایت دسته بندی سنگ تراورتن کرم حاجی آباد را انتخاب کنید.
 

تراورتن حاجی آباد کرم


تراورتن حاجی آباد کرم
تراورتن حاجی آباد کرم
تراورتن کرم حاجی آباد
تراورتن کرم حاجی آباد
تراورتن حاجی اباد کرم
تراورتن حاجی اباد کرم
تراورتن کرم حاجی اباد
تراورتن کرم حاجی اباد
تراورتن حاجی اباد کرم محلات
تراورتن حاجی اباد کرم محلات
تماس بگیرید