عوامل تاثیر گذار در انتخاب سنگ ساختمانی

انتخاب سنگ ساختمانی مناسب با در نظر گرفتن شرایط فنی به ما کمک می‌کند تا دوام مناسب در دراز مدت برای بنا تضمین شده بدانیم. به دلیل نبود اطلاعات در بخش سنگ‌های ساختمانی بین مصرف کننده گان در این نگاره سعی شده تا اطلاعات و مشخص‌های کاربردی جه انتخاب سنگ مناسب ارائه گردد.

جالب توجه این است که در این دوره از زمانی صاحبان صنایع کاشی و سرامیک در تلاش هستند تا طرح‌های دارای تفاوت در رنگ و طرح نزدیک به سنگ در بازار ارائه دهند اما مصرف کنندگان این مرز و بوم تمایل به محصولی دارند که مانند کاشی و سرامیک یک دست و عاری از تنوع و رنگ باشد.

انتخاب سنگ کار دشواری است.

ادامه مطلب

عوامل موثر در انتخاب سنگ تراورتن حاجی آباد

شما اگر از آن دسته مشتریانی هستید که برایتان ماندگاری سنگ انتخابی از اهمیت بالایی برخوردار می‌باشد باید به این نکته اشاره کرد که در انتخاب سنگ به موارد زیر باید توجه داشته باشید. سنگ تراورتن حاجی آباد در انتخاب ، علاوه بر رنگ به خصوصیات دیگری نیز بستگی دارد که به آن‌ها اشاره خواهیم کرد.

ادامه مطلب

سنگ نمای ساختمان یک طبقه

سنگ نمای ساختمان یک طبقه به عنوان یکی از چالش‌های پیش روی طراحان و معماران ساختمان می‌باشد. البته شایان به ذکر است که چالش اصلی در انتخاب سنگ نمای ساختمان یک طبقه بیشتر با خود پیمانکار می‌باشد. چون در ساختمان‌های یک طبقه آن‌ها بیشتر درگیر ساخت و ساز می‌باشند تا سازندگان بزرگ برای ساختمان سازی و انتخاب سنگ نمای آن  ، به همین دلیل سنگبری الماس به شما پیشنهاد می‌کن

ادامه مطلب

سنگ مناسب برای نمای ساختمان

سنگ تراورتن با توجه به تنوع زیاد رنگ و طرحی که دارد توانسته جایگاه ویژه ای در بین انواع سنگ‌های نما به خود اختصاص دهد و با توجه به آیتم هزینه میتوان گفت بهترین گزینه برای انتخاب سنگ نما، سنگ تراورتن می‌باشد زیرا در مقایسه با سنگ سنداستون دارای استحکام بیشتر و در مقایسه با سنگ گرانیت دارای قیمتی ارزانتر می‌باشد .

ادامه مطلب
تماس بگیرید